Zapraszamy Państwa serdecznie do Hoteliku LIMBA. Nasze pokoje czekają na gości, oferując wyjątkową wygodę oraz doskonałe warunki do wypoczynku. Proponujemy noclegi w komfortowym otoczeniu, w eleganckich wnętrzach naszego obiektu. Oferujemy doskonale wyposażone pokoje i apartamenty o zróżnicowanym standardzie.

Nasz hotel oddaje do dyspozycji gości  pokoje jedno i dwuosobowe , funkcjonalnie wyposażone,  pozwalające na przyjemny wypoczynek zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo. Część pokoi dysponuje balkonami z tarasami.

Każdy z naszych pokoi został urządzony w minimalistyczny i elegancki sposób, tak aby stworzyć miłą i przyjazną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Meble są  wygodne, a łóżka wyposażone w komfortowe materace. W każdym pokoju znajduje się telewizor , a dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny dostęp do internetu. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z kabinami prysznicowymi.

Jesteśmy przekonani, że komfort, jaki Państwu proponujemy, przypadnie Wam do gustu, a czas spędzony w naszym hotelu będzie pełen wrażeń i zapadnie na długo w Waszych wspomnieniach.

Pokój 1-osobowy                                                             150 zł

Pokój 2-osobowy                                                             220 zł

  • Możliwość płatności w PLN oraz Euro
  • Hotel posiada bezpłatny parking

Ceny pokoi nie uwzględniają śniadania. Koszt śniadania 25 zł. Podane ceny są cenami z VAT.